Найновіше:

14 березня 2019 року на базі Новоселицької гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років). Захід проводився районним методичним кабінетом відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації.

На конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років) були представлені роботи 35 учнів освітніх закладів району та ОТГ. Конкурс проводився за 6 секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство» та «Краєзнавство», «Охорона здоров’я».

О 12:00 відбулося урочисте відкриття конкурсу, яке проведено головою журі С. Власовим – завідуючим районним методичним кабінетом Відділу освіти РДА та методистом з природничих дисциплін О. Волковою. Сергій Анатолійович звернувся до учасників зі словами настанови і побажав усім успіхів. Також Ольга Володимирівна Волкова представила учасникам членів журі, вчителів вищої категорії району та ОТГ.

Всі учасники конкурсу продемонстрували і захистили свої роботи на високому рівні. Теми дослідницько-експериментальних робіт були змістовні цікаві, актуальні. Журі після тривалого обговорювання визначило переможців. Наказ про підсумки…

[SvenSoftSocialShareButtons]