Найновіше:

В рамках співпраці з Корпусом миру США в Україні, 15 березня 2019 року в НВК “Боянська гімназія” був організований семінар-тренінг для вчителів англійської мови. Метою семінару було ознайомлення вчителів з особливостями інклюзивного навчання в системі освіти та формування толерантного ставлення до впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти. Тренерами заходу були волонтер корпусу миру Philip з Орегона (штат на північному заході США) та вчителька англійської мови Черешенської ЗОШ – Косован Ульяна. Philip ознайомив вчителів з особливостями інклюзивного навчання в Америці, яке діє вже 50 років, поділився своїм досвідом роботи в інклюзивних класах. Пані Косован провела практичну частину, організувала різні форми роботи, через які вчителі змогли збагатити свої знання в напрямку роботи з інклюзивним класом.
Проведений тренінг був насиченим, цікавим та корисним. Цей день посприяв розвитку розмовної практики для педагогів, дав величезний заряд енергії та приємні емоції.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви