Найновіше:

27 березня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся районний інтегрований семінар для молодих вчителів предметів «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни»             (за програмою дівчат) на тему «Формування здоров’я школярів – основне завдання сучасного закладу освіти».

Розпочався захід із виступу методиста В.Горбатюка щодо формування здорового способу життя школярів в умовах Нової української школи. Було  звернуто увагу учасників майстер-класу на те, що здоров’я учнів, їх фізичний і психічний розвиток, соціально – психологічна адаптація значною мірою визначаються умовами перебування в освітньому закладі, оскільки на роки навчання припадає період інтенсивного розвитку організму і що концепція «Нова українська школа» визначає зміцнення здоров’я важливою компетенцією, потрібною учневі для сучасного життя.

Провідною наскрізною лінією, яка має розкриватися на всіх уроках, має бути «Здоров’я і безпека». Вивченням питань, що належать до цієї змістової лінії, необхідно прагнути сформувати учня як духовно, емоційно, соціально і фізично повноцінного члена суспільства, який здатний дотримуватися здорового способу життя і формувати безпечне життєве середовище.

Вчителями фізичної культури Топорівського закладу загальної середньої освіти І.Рогожею та І.Двірничуком презентовано учасникам заходу інноваційні підходи  щодо формування здорового способу життя учнів у ході проведення уроків з фізичної культури та  позакласній роботі.

Вчитель навчальних предметів «Захист Вітчизни» (за програмою дівчат), «Основи здоров’я»  цього освітнього закладу А. Корбут поділилася досвідом щодо виховання в учнів  свідомого ставлення до свого здоров’я та навчання практичним навичкам з рятування та збереження життя людини, яка перебуває у невідкладному стані.

        Цікаве, повчальне та змістовне  заняття з елементами тренінгу «Здоров’я і здоровий спосіб життя» провела практичний психолог школи С. Пурич.    

        Інтегрований майстер-клас завершився обміном думками, пропозиціями та підведенням підсумками.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви