Найновіше:

    26 березня 2019 року на базі районного методичного кабінету було проведено семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів освіти району та ОТГ на тему: «Сучасні форми та методи координації діяльності класних керівників закладів освіти».

    А.С. Бамбура, методист РМК ознайомила учасників з планом роботи та виступила з темою «Роль класних керівників у становлення особистості крізь призму інноваційних методів».

   З відео презентацією творчої роботи інноваційної діяльності заступника директора з виховної роботи, у роботі з класними керівниками, виступила Т.М. Корлотян – ЗДВР Тарасовецької ЗОШ.

  Продовжилась теоретична частина виступом Д.А. Унгурян- керівника шкільного методичного об’єднання класних керівників «Використання сучасних виховних технологій в роботі класного керівника» та з досвіду роботи «Професійний рівень майстерності класного керівника» виступила Ю.О.Сіротян – класний керівник 11 класу.

   Під час підведення підсумків учасники семінару прийняли методичні рекомендації, щодо покращення роботи.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви