Найновіше:

До навчального курсу «Культура добросусідства» долучились  ДНЗ № 1 с. Мамалига Мамалигівської ОТГ та дошкільний підрозділ «НВК – Боянська гімназія» Новоселицького району.

Навчальний курс «Культура добросусідства» це єдиний в Україні наскрізний курс, з матеріалами якого можна працювати, починаючи з дитячого садка, потім продовжувати в школі. «Культура добросусідства» має державну підтримку й визнання на міжнародному рівні.

            З 26 лютого по 2 березня 2019 року в Закарпатському ІППО  (місто Ужгород) відбувся Міжрегіональний авторський семінар-тренінг з методики роботи за програмою міжкультурної та громадянської освіти «Український віночок» курсу «Культура добросусідства» для педагогів ЗДО Закарпатської і Чернівецької областей. Буковину представляли 10  працівників  закладів дошкільної освіти, в тому числі  від ДНЗ № 1 с. Мамалига та дошкільного підрозділу «НВК – Боянська гімназія» Новоселицького району.

              Метою курсу є виховання соціально компетентних, критично мислячих і толерантних особистостей, свідомих громадян і патріотів своєї Батьківщини, добре обізнаних із рідним краєм, які прагнуть зберігати і примножувати його природний, економічний і культурний потенціал   у єдиній й незалежній Україні.

У навчальному семінарі-тренінгу учасники отримали практичні навички роботи в полікультурному освітньому середовищі,  у тому числі навички аналізу та вирішення конфліктних ситуацій, формування позитивного ставлення до навколишнього різноманітного середовища, успішної міжкультурної комунікації. Багато інформації отримали щодо прав людини і дитини, громадянських прав та обов’язків, взаємодії вихователів ЗДО з батьками.

З учасниками працювала команда досвідчених тренерів із різних куточків України на чолі з авторкою і натхненницею курсу «Культура добросусідства» Маргаритою Араджионі.

          П’ять днів практичної роботи, обміну досвідом, щирих емоцій, пошуку, роздумів, креативу, нових вражень і океан позитиву. За цей короткий час зовсім незнайомі люди стали гарними друзями, справжньою командою однодумців, які прагнуть змінювати світ на краще. Дякуємо кожній учасниці за внесок в неймовірно комфортну й доброзичливу атмосферу, яка панувала.

Після закінчення заходу педагогічні працівники отримали сертифікати учасників авторського семінару-тренінгу з методики викладання курсу “Культура добросусідства” у закладах дошкільної освіти.

[SvenSoftSocialShareButtons]