Найновіше:

     27 березня 2019 року на базі районного методичного кабінету було проведено інтегрований майстер-клас для молодих фахівців психологічної служби та педагогів-організаторів закладів освіти району та ОТГ на тему: «Організація та проведення виховних заходів превентивно-профілактичного напрямку у контексті запитів сучасної учнівської молоді».

    Методисти РМК Ж.Р. Єремія та А.С. Бамбура  ознайомили учасників семінару з планом роботи та визначилися з завданнями.

    Теоретичний модуль розпочалось з виступом А.С.Бамбури, методист РМК з темою «Інформаційно-просвітницька робота серед учасників виховного процесу в системі превентивного виховання». Продовжилась теоретична частина виступом Ж.Р.Єремія, методист РМК на тему: «Методи роботи з дитячими страхами та тривожністю».

    В практичному модулі з досвідом роботи виступила Ю.В.Цуркан – педагог-організатор Рокитненської ЗОШ на тему: «Організація та проведення виховних заходів превентивно-профілактичного напрямку у контексті запитів сучасної учнівської молоді».  Ж.Р. Єремія продовжила практичну частину тренінгом: «Корекція дитячих страхів та тривожності». Проведений тренінг був насиченим, цікавим та корисним.

     Ж.Р.Єремія в інклюзивному модулі виступила з темою: «Корекція емоційних порушень дітей з особливими освітніми  потребами».

    В кінці інтегрованого майстер-класу  за круглим столом обмінювались враженнями та досвідом та прийнятті методичні рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]