Найновіше:

28 березня на базі РМК відбувся районний інтегрований майстер-клас для молодих вчителів хімії та екології на тему «Використання ІКТ для проведення лабораторних робіт з хімії, як один із способів формування екологічної компетентності учнів на уроках хімії». Майстер-клас був проведений за участю заступника директора з навчально-виховної роботи Довжоцького НВК Буратинської Ю.М., керівника кафедри вчителів хімії РІМО, вчителя хімії Драницької ЗОШ Рурака В.В., вчителя хімії Черленівської ЗОШ, методиста з природничих дисциплін РМК Волкової О. В., вчителя хімії  Довжоцького НВК Вааля В. Є., вчителя біології та екології Довжоцького НВК Савки С. В. та керівника кафедри психологів РІМО, практичного психолога Зеленогайської ЗОШ Сольської У.П.

Відкрив майстер-клас Валерій Володимирович Рурак. Він ознайомив вчителів хімії з планом роботи, цілями, завданнями майстер-класу та підкреслив актуальність теми, що розглядатиметься. Рурак В.В. представив теоретичний матеріал на тему «Використання ІКТ на уроках хімії, як один із способів формування ключових компетентностей учнів в контексті НУШ»

Під час практичного модулю вчителі хімії Черленівської ЗОШ та Довжоцького НВК ділилися власним досвідом щодо застосування комп’ютерних технологій під час проведення лабораторних робіт та формування екологічної кометентності на уроках хімії. Ольга Володимирівна розповіла про різноманітні електронні засоби навчання, продемонструвала роботу віртуальної хімічної лабораторії, провелеа тестування з учасниками майстер-класу за допомогою комп’ютерної програми, дала інтернет-посилання на цікавий і корисний для вчителів хімії  методичний та практичний матеріал. Володимир Єгорович розповів про важливість екологічного виховання, поділився напрацюваннями в цьому напрямку та відеороликами, які можна застосовувати на уроках хімії.

Світлана Василівна Савка, вчитель біології та екології Довжоцького НВК підготувала доповідь про першочергові елементи екологічного виховання: «Екологічна складова виховання повинна формуватися ще з дошкільного віку. Шанобливе ставлення до оточуючого середовища і до всього живого повинно формуватися в кожній сім’ї. Тільки співпрацюючи із батьками, можна досягнути успіхів у даному напрямку. Зв’язок із життям під час вивчення екології закарбовує важливі істини в умах дітей, тому я завжди роблю акцент на компетентністні завдання.»-зазначила педагог.

Психологічно-інклюзивний модуль презентувала Уляна Петрівна Сольська, практичний психолог Зеленогайської ЗОШ. Вона провела з педагогами заняття з елементами тренінгу на тему «Саморозвиток чи комп’ютерна та інтернет-залежність». Присутні отримали багато цінних порад щодо безпечної роботи за комп’ютером, виявлення та подолання комп’ютерної та інтернет-залежності.

На завершення майстер-класу молоді вчителі хімії та екології Новоселицького району та ОТГ взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями, перспективними планами застосування ІКТ на уроках хімії та екології і підводили підсумки заходу. Були прийняті також методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви