Найновіше:

02 квітня на базі РМК відбувся районний майстер-клас для вчителів фізики та математики на тему: «Використання новітніх технологій та методик при вивченні математики та фізики у ЗЗСО».

Відкрив майстер-клас методист РМК Гергеліжіу В.О. який познайомив учасників з темою та планом методичного заходу.

Вчителі математики Ванчиківецької ЗОШ Бордіян Зінаїда Дмитрівна та Крістя Наталія Калинівна вичтупили перед учасниками з презентаціями з власного досвіду на тему: «Використання новітніх технологій та методик при викладанні фізики та математики в ЗЗСО» .

Продовжила майстер-клас вчитель фізики Берестянського НВК Скрипник Людмила Василівна яка спочатку презентувала учасникам візитку навчального закладу, після цього розповідала про цінність методу проектів при викладанні фізики та презентувала проект на тему: «Збереженні електроенергії» який вони провели на базі Берестянського НВК.

Продовжила методичний захід вчитель математики Строїнецького НВК Гергеліжіу Радміла Володимирівна, яка провела для учасників майстер-клас по створенню тестів з навчальних предметів для проведення самостійних, контрольних та їнших робіт за допомогою сервісів Google – форм. Показала всі переваги та недоліки даних ресурсів, а також поділилась світлинами як це впроваджувалось і використовується у їхньому навчальному закладі.

Дане питання підтримав і методист РМК Довганюк Андрій Федорович, який підкреслив важливість даної форми роботи, а також провів учасникам майстер-клас по використанню інтернет-ресурсів для створення та використання тестових форм опитування.

У психологічному модулі методист РМК Єремія Жанна Ремусівна провела з учасниками тренінг: «Емоційне благополуччя вчителя під час освітньо-виховного процесу». Практикум пройшов ефективно та підняв учасникам робочий настрій.

Наступним був виступ методиста РМК Гергеліжіу В.О., який за бесідою з учасниками поспілкувались про: «Наскрізні змістові лінії» та «Компетентнісний потенціал навчального предмета». Були підкреслені важливість їх впровадження в освітній процес та процес виховання дитини.

В кінці майстер-класу вчителі за круглим столом обмінювались враженнями та досвідом отриманих під час методичного заходу.

[SvenSoftSocialShareButtons]