Найновіше:

З 21 серпня на базі міських закладів загальної середньої освіти та районного методичного кабінету розпочали роботу інструктивно-методичні наради щодо організації освітнього процесу у 2019/2020 н.р.

У проведенні заходів брали участь Іван Васильович Пазяк, заступник голови Новоселицької райдержадміністрації; Анжела Василівна Довганюк, в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації; Олександр Володимирович Вітковський, т.в.о. Новоселицького районного військового комісара; Любов Вікторівна Власова, директор КУ «НІРЦ»; Жакліна Флорівна Панасюк, головний спеціаліст відділу освіти; Сергій Анатолійович Власов, завідувач райметодкабінету; методисти РМК, працівники КУ «НІРЦ» і вчителі освітніх закладів району та ОТГ. Під час нарад освітяни обговорили здобутки освітньої галузі за минулий та окреслили основні завдання на 2019/2020 навчальний рік. Також працювали над питаннями: новий освітній простір; робота вчителів-предметників в умовах інклюзії; зміни у навчальних програмах; проведення олімпіад, конкурсів, турнірів; підготовки до ЗНО, нових підходів до викладання предметів.

Усі педагоги з різних навчальних дисциплін отримали змістовну інформацію та методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу. Переглянути фото…

[SvenSoftSocialShareButtons]