Найновіше:

Упродовж 09 -13 вересня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти району, Ванчиківецькій, Магальській ОТГ проходив Олімпійський тиждень. В його рамках, на уроках фізичної культури та виховних годинах,  було проведено низку заходів, метою яких є популяризація  олімпійських видів спорту, здорового способу життя та розвиток  олімпійського руху в Україні.

Учні дізнавались про історію Олімпійських ігор, Олімпійські ігри сучасності, видатних спортсменів  країни та Буковини, які прославляли і прославляють українську державу на світовій арені.

           Різноманітні спортивні змагання та турніри, флешмоби, активні перерви, розгорнуті інформаційно – книжкові виставки та багато чого іншого  відбулося в рамках Олімпійського  тижня.

В організації та проведенні заходів брали активну участь вчителі фізичної культури, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори.

Загалом у  заходах Олімпійського тижня взяли  участь більше трьох тисяч учнів.

Переможців змагань та конкурсів, найактивніших учасників було нагороджено грамотами.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви