Найновіше:

21 вересня 2019 року в Чернівецькому Інституті біології, хімії та біоресурсів відбувся обласний турнір юних біологів Буковини. Новоселиччину представляла збірна команда «Discоvery» у складі якої були: Афтімійчук Катерина (Новоселицька гімназія), Бешлеу Іван (Новоселицький районний ліцей), Фалка Кароліна (НВК «Боянська гімназія»), Тодеришина Дарія (Новоселицька ЗОШ №3) та Міхалчан Максиміліан (Боянська ЗОШ).

Турнір є командно-особистим змаганням школярів, який формує здатність розв’язувати складні проблемні завдання, вміння подавати рішення в переконливій формі й захищати їх у науковій дискусії, опонувати та рецензувати відповіді інших команд, розвиває критичне мислення. Учасники турніру продемонстрували міцні знання з предмета, уміння застосовувати їх на практиці, знаходити оригінальні рішення при розкритті поставленої проблеми, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.

Завдяки наполегливій праці вчителів-наставників з біології та пошуковій діяльності учнів команда Новоселиччини посіла почесне III місце.

Учасники турніру «Юних біологів Буковини» отримали великий досвід у турнірних іграх, задоволення від спілкування з обдарованими ровесниками, викладачами Інституту та мали змогу виявити знання з біології, подискутувати на цікаві запитання, знайти нових друзів.

Вітаємо наших переможців!

[SvenSoftSocialShareButtons]