Найновіше:

Важливим завданням освіти в Україні є підготовка освіченої, творчої, компетентної особистості. А завданням вчителя – створити умови для утвердження атмосфери творчості, допомогти учневі знайти себе в житті, а освітню діяльність спрямовувати на створення такої системи співпраці.

Побачити щось нове, навчитися реалізовувати його у своїй роботі – завдання, що мотивувало всіх учасників майстер-класу «Використання сучасного навчально-методичного забезпечення у процесі вивчення української мови та літератури в умовах НУШ», який відбувся 18 жовтня 2019 року на базі Новоселицького РМК, адже професійна майстерність завжди є наслідком досить тривалої практичної праці вчителя, осмисленої і наповненої вдумливими міркуваннями над проблемами своєї професійної діяльності.

О.Ю.Скрипник, методистка РМК озвучила організаційні питання, ознайомила учасників з планом роботи. Було аргументовано мотивацію й визначено актуальність теми майстер-класу.

Л.В.Динту та Р.Ф.Канцерик, учительки української мови та літератури Малинівської ЗОШ показали учасникам заходу  візитку своєї школи.

З метою  збагачення творчого потенціалу педагогів та сприяння обміну досвідом перед учителями-словесниками виступила А.В.Костіна, вчителька української мови та літератури Ванчиківецької ЗОШ, тренер весняного табору «БомбеЗНО». Запропоновані форми роботи зацікавили присутніх педагогів, і вони виявили бажання використовувати їх у своїй практичній діяльності.

Л.В.Динту продовжила захід презентацією «Декілька порад українському філологові для складання його учнями ЗНО з української мови та літератури». Лора Василівна запропонувала формулу успішності сучасного вчителя: практичний досвід разом із мудрістю, енергійністю й непосидючістю, знанням  модерних технологій дорівнюють справжньому творчому педагогу, майстру своєї справи.

Р.Ф.Канцерик виступила з презентацією «Інноваційні технології навчання на уроках української мови та літератури». Педагоги мали змогу відчути себе в ролі учнів та виконували завдання, запропоновані Родікою Флорівною. Вчителі української мови та літератури району та ОТГ ознайомилися з досвідом роботи творчого вчителя, яка володіє рішучістю, вмінням не зупинятися на досягнутому, сміливістю мислення, креативністю, яка здатна до генерування і використання нових ідей, задумів, нових рішень та підходів.

У ході професійного спілкування вчителі-філологи обговорили презентацію О.Ю.Скрипник «Готуємось до ЗНО» та висловили свої думки щодо організації роботи інтелектуальної учнівської школи вихідного дня з української мови та літератури «Дивослово».

Усі учасники заходу отримали такі необхідні сьогодні для кожного вчителя-філолога методичні знання і навички щодо підготовки випускників до здачі ЗНО, використання сучасного навчально-методичного забезпечення та поділилися власним досвідом і враженнями.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви