Найновіше:

18 жовтня 2019 року учні закладів загальної середньої освіти району  взяли участь в урочистостях «Посвята у  слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді-2019», які відбулися у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.

Відповідно до Положення про Малу  академію наук  України,   Статуту Буковинської Малої академії наук учнівської молоді та з метою залучення обдарованої молоді загальноосвітніх навчальних закладів області до науково-дослідницької діяльності та на виконання наказу  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та комунального обласного позашкільного навчального закладу “Буковинська Мала академія наук учнівської молоді” на 2019, наказу відділу освіти,  було подано 48  заяв   учнів до вступу в Малу академію,зараховано всіх. Це  учні НВК «Боянська гімназія»,  Боянської ЗОШ, Чорнівського НВК, Костичанівської ЗОШ.

У вересні 2019 року було проведено інструктивну нараду з керівниками наукових товариств щодо активізації роботи та навчання у БМАН, підготовки до конкурсу-захисту наукових робіт учнів.

Відповідно до рішення шкільної педради, за клопотанням   НВК «Боянська гімназія»  у даному закладі з 1 жовтня 2019 року   працює філія БМАН, щодо роботи секції румунської та української мов, в яких викладатимуть не тільки вчителі гімназії, а і викладачі ЧНУ. Заняття проводяться кожної суботи з 10 до 13 години. Філія БМАН працює і на базі Боянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Саме тому питання роботи з обдарованими дітьми у нашому районі – одне з провідних.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати