Найновіше:

Методисти-філологи  Новоселицького РМК Скрипник О.Ю. та Ротару Л.М. 25 жовтня 2019 року взяли участь в обласному семінарі-практикумі «Модернізація змісту суспільно-гуманітарної освіти в умовах НУШ», який проводився на базі Чернівецького вищого професійного училища №3.

Метою семінару-практикуму було: визначити практичну роль технологій та інструментів НУШ в освітньому процесі; проаналізувати набутий досвід провідних методистів і вчителів НУШ, окреслити перспективи й визначити можливості, які відкриває перед педагогами нова освітня система; мотивувати до особистісного та професійного зростання методистів суспільно-гуманітарних дисциплін.

Семінар-практикум проводився за теоретичним та практичним модулями. Учасники заходу, об’єднавшись у групи (спочатку 4, а потім 3), взяли участь у фрагменті тренінгу (проводила Квітень Є.Д.), розробляли моделі науково-методичного супроводу модернізації змісту суспільно-гуманітарної освіти (Федорак В.Ф.), ознайомилися із презентаційним меседжером (Іванова Л.І.) та методичним дайджестом (Говорнян Л.С.).

По завершені відбулася панельна дискусія «Нова українська школа: досвід і перспективи. Чому ми уже навчилися, навчаючи в НУШ». Учасники заходу обмінювались думками, сформували проєкт методичних рекомендацій та ухвалили його.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати