Найновіше:

24 жовтня 2019 року на базі Новоселицького РМК відбувся майстер-клас для вчителів інформатики з проблеми «Використання мережевих технологій у педагогічній діяльності вчителя».

Майстер-клас відкрив методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф., який ознайомив учасників заходу з планом роботи та завданнями, наголосив на актуальності теми.

Під час теоретичного модуля вчитель інформатики Припрутського НВК Свекла І.О. розповів про історію створення сервісу Web 1.0 та описав роботу сервісу Web 2.0.

Андрій Федорович звернув увагу на особливості та труднощі при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики та розповів про порядок організації та проведення олімпіад з інформатики та ІКТ.

         На практичному модулі Свекла І.О. провів з учасниками майстер-клас «Використання мережевих технологій у педагогічній діяльності вчителя. Створення блогу».

Під час круглого столу учасники заходу обмінювалися досвідом та ділилися своїми враженнями. Було затверджено методичні рекомендації та підведено підсумки майстер-класу.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати