Найновіше:

25 жовтня 2019 року в комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся Обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина.

Цього року даний захід є особливим в тому плані, що присвячений Героєві Небесної Сотні, Героєві України, українському активістові Євромайдану Василю Степановичу Аксенину. Відомо, що за життя Василь Степанович був дуже доброю людиною і у нього було захоплення — він любив тварин. Про це та добре серце Василя знали всі друзі та знайомі. Саме тому даний конкурс та контактний зоомайданчик назвали «пам’яті Василя Аксенина».

З вітальним словом до учасників звернулися директор закладу Людмила Юріївна Головченко, голова журі, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи ДОН ЧОДА Оксана Іванівна Гринюк, дружина Василя Аксенина пані Тетяна Аксенина та його син Богдан, волонтер, громадський діяч Галина Йосипівна Абрам’юк. Вони привітали учасників і педагогів та побажали успішного захисту, наснаги на майбутні дослідження, науково-дослідницьку і практичну роботу. Також був проведений патріотичний флешмоб «Перлина Україна».

25 жовтня було започатковано традицію – створення  учасниками збору декоративних куточків, алей та інших зелених насаджень. Після урочистої частини гості посадили на створеній робатці декоративні кущики.

Основними завданнями обласного збору є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; розвиток мережі гуртків юних аграріїв, тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів тощо; сприяння розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах і позашкільних навчальних закладах області; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, шкільних теплицях, мікрофермах, живих кутках тощо.

Цього року Новоселицький район представляли: Ліонте Маріела, учениця 10 класу Боянської ЗОШ в номінації «Аграрництво», Бишка Валерія та Козьма Ніколь, учениці 8 класу Черленівської ЗОШ в номінації «Садівництво».

До складу журі входили: науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, представники відділу природи Чернівецького краєзнавчого музею, Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

За результатами конкурсу Ліонте Маріела посіла II місце, а Бишка Валерія та Козьма Ніколь – III місце, з чим їх сердечно вітаємо.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати