Найновіше:

24 жовтня 2019 року на базі Новоселицького РМК відбулося засідання Ради РІМО вчителів природничих дисциплін, на якому обговорювалася «Реалізація методичних аспектів викладання природничо-математичних дисциплін». Засідання ради складалося із двох модулів: практичного і теоретичного. Під час практичного модуля своїм педагогічним досвідом ділилася вчитель природознавства та географії Острицької ЗОШ Татарчук Маріанна Георгіївна. Вчителька виступила із презентацією «Урізноманітнення форм і методів проведення уроків природознавства для забезпечення глибоких знань, умінь і практичних навичок учнів». Присутні мали змогу віртуально побувати на уроках Маріанни Георгіївни, частину з яких вона презентувала у відео, і пересвідчитися у ефективності проектного навчання та нестандартних форм проведення уроків.

У теоретичному модулі з доповідями виступали керівники кафедр вчителів хімії, географії та біології. Зокрема, Юліана Олексіївна Сіротян, вчитель хімії вищої категорії Тарасовецької ЗОШ, ознайомила учасників Ради з новітніми підходами та ідеями навчання на уроках природничих дисциплін. Вчитель-методист Костичанівської ЗОШ  Карабчиївська Андріана Андріївна доповідала про особливості проведення та оцінювання практичних робіт з географії, а Молодован Олеся Василівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель хімії та біології НВК «Боянська гімназія», розповіла про методичні аспекти успішної підготовки учнів до Всеукраїнської учнівської олімпіади з природничих дисциплін.

Вкінці засідання Ради РІМО методист районного методичного кабінету Волкова Ольга Володимирівна ознайомила вчителів природничих дисциплін з планом роботи методичного об’єднання та особливістю проведення навчально-методичних заходів у 2019/2020 навчальному році. Присутні також мали змогу взяти участь в обговоренні прав, обов’язків і виборах голови Ради РІМО вчителів природничих дисциплін. Були прийняті також методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати