Найновіше:

            6 листопада 2019 року на базі Новоселицького РМК відбувся майстер-клас для педагогів-організаторів з проблеми «Розвиток учнівського самоврядування на засадах єдності виховання, розвитку, психологічної підготовки учнів до самореалізації в соціумі»

      А. С. Бамбура, методистка РМК озвучила організаційні питання, ознайомила часників з планом роботи та виступила  темою «Самореалізація  підлітковому та юнацькому віці».

      З метою збагачення творчого потенціалу педагогів та сприяння обміну досвідом перед педагогами-організаторами виступила Катан Ірина Валеріївна учасниця обласного заходу Школа лідерів учнівського самоврядування «Прогресивний центр медія в моїй школі» Костичанівської ЗОШ та Гостюк Анна Іванівна, педагог-організатор Острицької  ЗОШ розказала про роботу учнівського самоврядування в закладі.

      Педагоги-організатори мали змогу відчути себе в ролі учнів, учнів-лідерів під час проведення ділової гри «Я лідер, або як спланувати та організувати роботу учнівського самоврядування», яку провела Ада Сергіївна.

      На завершення учасники заходу обмінювались враженнями прийняли методичні рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати