Найновіше:

Сьогодні, 29 листопада 2019 року вчителі-філологи шкіл району, Ванчиківецької та Магальської ОТГ зібралися на каскадні заняття, які проводились на базі Новоселицького РМК. Значна частина заняття була присвячена важливій і відповідальній ділянці роботи вчителя-філолога – якісній підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Сьогодні ЗНО – це той стартовий майданчик, з якого учень відправляється у світ дорослого життя. Яким би не був учитель майстром і учень старанним, життя ставить перед ними планку досконалості. Результат – це плідна співпраця.

Саме тому на даному заході проводились майстер-класи з підготовки до ЗНО, а саме: «Ефективна підготовка до ЗНО: практичні поради та техніка» (провела Унгурян Д.А., вчителька української мови та літератури Тарасовецької ЗОШ), «Якісна підготовка до ЗНО з української мови та літератури» (Борденюк Л.І., вчителька української мови та літератури Рідківської ЗОШ), «Використання тестових технологій у процесі вивчення української мови та літератури» (Скрипник О.Ю., методистка РМК).

Безперечно, ЗНО – це результат співпраці «вчитель-учень». Час диктує своє: необхідно піднімати планку, постійно працювати над підвищенням вчительської майстерності, жити під рубрикою «вчуся я, вчу учня», і тільки тоді буде певний результат.

 

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви