Найновіше:

Відбулися чергові публічні консультації щодо реформи дошкільної освіти та з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти. Міністерством наразі розроблено проекти Концепції розвитку дошкільної освіти та Закону України «Про дошкільну освіту» в новій редакції. Йдеться про рамкові документи, що  дозволять започаткувати низку новацій:  призначення керівників ЗДО за конкурсом, зменшення тижневого навантаження та збільшення відпустки до 56 календарних днів вихователям ЗДО,  фінансову автономію ЗДО, основні вимоги до забезпечення якості дошкільної освіти, а також визначатиме шляхи забезпечення доступності здобуття дошкільної освіти, нове бачення розвитку якісної дошкільної освіти, спрямованої на розвиток первинного соціального досвіду  та позитивних особистісних якостей  як передумови формування наскрізних умінь та ключових компетентностей.

Передбачено, що частину новацій детальніше буде відображати нове  Положення про заклад дошкільної освіти, пропозиції до якого зможуть надати  учасники публічних консультацій.

Державна експертка з питань забезпечення якості освіти директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України Ганна Грищенко та начальниця відділу дошкільної освіти МОН України Світлана Нерянова наголосили: батьки, педагоги, освітні управлінці та представники профільних громадських організацій зможуть особисто вплинути на прийняття рішень у сфері дошкільної освіти. Рішення, будуть напрацьовані під час кожної публічної консультації, будуть враховані під час розроблення Положення про заклад дошкільної освіти та інших нормативно-правових актів.

Обговорювались питання щодо: переваг здобуття дошкільної освіти у закладі, критеріїв якості дошкільної освіти, організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, побудови ефективної мережі закладів та запровадження альтернативних форм здобуття дошкільної освіти, фінансування дошкільної освіти, оновлення «Положення про заклад дошкільної освіти», отримання зворотнього зв’язку від учасників, пошук та залучення до реформи агентів змін в регіонах.

Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства. 

З матеріалами публічних консультацій можна ознайомитись за посиланням: переглянути…

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви