Найновіше:

Освітня платформа «Критичне мислення» й експерти ГО «Вчителі за демократію і партнерство» розробили тренінгові модулі професійного розвитку вчителів з опанування методик інтерактивного навчання, педагогіки партнерства і розвитку критичного мислення учнів. Усі учасники тренінгів отримують іменні серійні сертифікати професійного розвитку (7 годин очного навчання).

Документи Освітньої платформи (сертифікати, свідоцтва, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку у 15 областях України, у тому числі у Чернівецькій.

Найближчий практичний тренінг відбудеться для вчителів початкової школи 21.12.2019 у м. Чернівці, вул. Комарова, 26 б (ЗОШ №6) на тему: «Основні інструменти вчителя початкової школи в організації роботи учнів з різними видами інформації» (модуль 2). У програмі практичного тренінгу: закриті й відкриті запитання та запитання за рівнями мислення у роботі з різними видами інформації; застосування окремих методів із розвитку критичного мислення на основі різних типів запитань; моделювання (підготовка й проведення) фрагментів уроків з новими та вже відомими методами.

Зареєструватися на тренінги потрібно на сайті Освітньої платформи «Критичне мислення» www.criticalthinking.expert у розділі «Найближчі тренінги». На сайті є повні програми, умови участі, детальна інформація.

Організатори не покривають витрат на проїзд та участь у тренінгу.

На відміну від онлайн-навчання і перегляду відеороликів, вчителі отримають реальний досвід та навички роботи.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви