Найновіше:

Можливо, деякі вчителі будуть здивовані, що агресивність заявлено як проблему, що може постати перед ними на уроці. Швидше, це тема позаурочного часу. Але насправді агресивна дитина проявляється завжди. Просто іноді ми не пов’язуємо проблеми, що виникають у нас на уроках, саме з агресією. Тому важливо розпізнати причину, усвідомити, чому дитина поводиться так, а не інакше. Важливо побачити агресію, зрозуміти, звідки вона взялась, проаналізувати поведінку, яку вона спричиняє.

Що таке агресія? Наскільки часто трапляється агресія у дітей? Агресивна дитина. Яка вона? Звідки береться дитяча агресивність? Правила проведення уроку для агресивної дитини. Як допомогти агресивній дитині впоратися з нападами гніву й управляти своєю поведінкою?

Відповіді на ці запитання знайдете за посиланням:

http://osnova.com.ua/news/1631?utm_source=email_send&utm

 

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви