Найновіше:

На початку грудня 2019 року педагоги Новоселиччини взяли участь в обласному семінарі керівників методичних об’єднань вчителів математики та інформатики, який відбувся на базі Молодійського ЗНЗ I-III ступенів Чагорської ОТГ Глибоцького району. На семінарі розглядалися досить актульні питання сучасної освітньої діяльності, а саме: «Як навчити дітей критично мислити”, «Розвиток критичного мислення школярів через участь у міжнародних проєктах та програмах» та «Структурування уроку, цілями якого є розвиток критичного мислення».

Робота семінару була поділена на три модулі: теоретичний, методичний та практичний. У методичному коментарі Ольга Біляніна, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, розкрила необхідність навичок критичного мислення та цілі розвитку критичного мислення. Роботу семінару продовжив квест критичного мислення.

Практичний модуль дав учасникам максимум практики та поповнити кейс методиста-майстра організації діяльності з педагогічними колективами. Цікаво пройшов тренінг «Як зробити школу для учнів цікавою?» На завершення семінару педагоги розробляли спільний макет «Школа щасливого учня» на основі отримання теоретико-практичних компонентів семінару.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви