Найновіше:

Зважаючи на багато звернень до Міністерства освіти і науки України після завершення сертифікації вчителів початкових класів у 2019 році, МОН підготувало роз’яснення щодо встановлення доплати педагогічним працівникам, які успішно пройшли професійні випробовування та отримали сертифікат, а також щодо присвоєння їм кваліфікаційної категорії.

Ознайомитись зі змістом листа Міністерства освіти і науки України №1/9-772 від 19.12.2019 року “Щодо результатів сертифікації вчителів початкових класів у 2019 році” можна за посиланням.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви