Найновіше:

10-11 січня на базі Управління державної служби якості освіти у Чернівецькій області відбувся навчальний тренінг на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти: організаційно-методичні аспекти», в якому взяли участь керівники закладів освіти району, заступники керівників з навчально-виховної та виховної роботи, педагогічні працівники.

         Гостинно зустріла учасників тренінгу Оксана Михайлівна Палійчук, яка привітала гостей, розповіла про зміст та функції управління, дала цінні настанови та навіть запросила на екскурсію до офісу управління.

         Під час першого модуля, який провела Христина Мірчівна Фештрига, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту, учасники тренінгу мали можливість не лиже отримати теоретичні навички у створенні Стратегії розвитку закладів освіти, а й застосувати їх на практиці під час групових форм роботи.

         Другий модуль, який передбачав роботу над Внутрішньою системою забезпечення якості освіти провела Олена Володимирівна Григор’єва, заступник начальника управління-начальник відділу інституційного аудиту.

         Робота була насиченою, але дуже вичерпною, професійною та корисною!

         Дякуємо Управлінню державної служби якості освіти у Чернівецькій області за теплий прийом, отримані знання, уміння й навички.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви