Найновіше:

11 січня 2020 року на базі Новоселицького МНВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики кафедри інформаційних технологій загальноосвітніх шкіл Новоселицького району та ОТГ на тему: «Модернізація навчально-виховного процесу шляхом  впровадження сучасних інноваційних технологій». Під час проведення заходу керівник ІРМО Лунга Л.О. ознайомила присутніх з розвитком критичного мислення учнів на уроках інформатики для реалізації компетентнісного потенціалу предмета та методом проектів як засобом підвищення пізнавальної активності на уроках інформатики. Методист РМК Довганюк А.Ф. ознайомив присутніх з поповненням веб-сайтів освітніх закладів району та ОТГ, з конкурсом шкільних сайтів і провів аналіз їх ведення.

          Учасники заходу обговорили: розв’язки завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування, районної олімпіади з ІКТ, роботу навчальних закладів у інформаційній системі управління освітою (ІСУО).

          У ході практичної частини засідання вчителі інформатики здійснили практичне застосування педагогічної технології “перевернутий клас”, з’ясували плюси та мінуси.

           Також здійснили реалізацію дистанційного навчання через Classroom та розв’язування завдань  з інформатики мовою програмування Lazarus.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви