Найновіше:

Іноді вчителі відчувають, що настав час змін: робота з учнями потребує застосування нових форм і методів, дітям на уроці нецікаво – вони хочуть більше свободи і самостійності у навчанні. Що робити? Спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас».

Що таке «Перевернутий клас»?

Модель навчання «Перевернутий клас» (Flipped Class) являє собою різновид змішаного навчання, головною особливістю якого є те, що домашнім завданням для учнів є робота в онлайн-середовищі: перегляд навчальних відеоматеріалів або інформаційних ресурсів для опрацювання нового навчального матеріалу або закріплення вже вивченого. Натомість у класі діти під керівництвом і за допомогою вчителя виконують практичні завдання до тієї теми, яку засвоїли вдома.

11 січня на базі районного методичного кабінету відбулося засідання творчої групи вчителів  початкових класів з проблеми впровадження технології «Перевернутий клас».

Індивідуально опрацювавши поради щодо застосування технології, об’єднавшись  у групи, учасники заходу склали ментальну мапу «Перевернутого класу». Складовими технології визначили: актуальність, сутність, види, переваги технології для педагогів та учнів, інструменти, можливі утруднення впровадження.

Одним з видів технології є віртуальний перевернутий клас. Можна організувати роботу учнів таким чином, щоб весь процес навчання відбувався дистанційно: вчитель пропонує дітям матеріал для перегляду, видає практичні завдання, консультує онлайн, проводить тестування і виставляє підсумкові оцінки.

У ході майстер-класу вчительки Ванчиківецької школи Зеленої Мар’яни Борисівни члени творчої групи створювали  віртуальний клас    у  безкоштовному вебсервісі Google Classroom.

Це наш перший крок. Можливо, шановні педагоги, ви вже впроваджуєте елементи технології… Приєднуйтеся до нас, поділіться своїм досвідом.

«Кожен є носієм змін. Зміни починають з середини. Про це не слід забувати і зупинятись. Маленькими кроками до великої мети»

Майкл Фуллан, канадський учений,
спеціаліст з реформування в освіті.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви