Найновіше:

    13 січня 2020 року на базі РМК відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл Новоселицького району та ОТГ. Зокрема, учасники зібрання разом з головним спеціалістом відділу освіти Ж. Панасюк та методистом РМК А.Бамбурою обговорили такі питання: про стан виконання плану виховної роботи ЗЗСО, алгоритм здійснення внутрішкільного контролю за станом виховної роботи, про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році, влаштування на навчання випускників окремих пільгових категорій, організацію та проведення районних конкурсів у ІІ семестрі 2020 року.

     Ж. Єремія, методист РМК, зосередила увагу на профілактиці суїцидальних тенденцій та девіантної поведінки серед учнів. В. Горбатюк, методист РМК, наголосив на виконанні заходів з військово-патріотичного виховання учнівської молоді відповідно до обласної комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви