Найновіше:

Шановні педагоги, діти, батьки!

    Прийміть найщиріші вітання з традиційним вересневим святом – Днем знань!
Це справді всенародне свято, яке символізує прагнення кожного громадянина, особливо молоді, до вершин знань, всебічного і гармонійного розвитку.
Всі ми глибоко усвідомлюємо пріоритетність освіти як визначального фактора суспільного розвитку, досягнення кращих європейських стандартів життя, утвердження України в колі високорозвинених країн світу.
Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.
Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними успіхами та здобутками. Розкриє перед учнями нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх дітей.
Бажаємо всім, хто в цей день вперше переступає поріг навчального закладу, міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Нехай увесь навчальний рік буде таким же яскравим, як і його перший день, а сходження до знань буде легким і цікавим, вчителі та однокласники підтримують в усьому, кожен шкільний день приносить тільки позитивні емоції.
Дякуємо вам шановні колеги, хто щодня входить до групи дитячого садочку, до класу, гуртка або секції, за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини України, цікавою і потрібною для молодого покоління!
Зичимо всім, причетним до цього свята, довголіття, великих життєвих сил, професійної невтомності та невичерпності, добробуту й сімейного затишку!

[SvenSoftSocialShareButtons]