Найновіше:

Природа – такий самий унікум,<
як картина Рафаеля.
Знищити її легко, відновити<
неможливо.
І.П. Бородін

Екологічна криза, що виникла через непродумане господарювання людини, змушує змінити своє ставлення до довкілля. Цій меті покликана служити система екологічного виховання, яка є окремим напрямом педагогічної теорії та практики.

Завдання екологічного виховання полягає в нагромаджені, систематизації, використанні екологічних знань, вихованні любові до природи, бажання берегти і примножувати її. У формуванні вмінь і навичок діяльності в природі. Зміст його полягає в усвідомленні того, що світ природи є середовищем існування людини, тому вона має бути зацікавлена в збереженні його цілісності, чистоти гармонії.

Екологічне виховання неможливе без уміння осмислювати екологічні явища, робити висновки щодо стану природи, виробляти способи розумної взаємодії з нею.

Так, учнівські колективи Боянської ЗОШ та НВК «Боянська гімназія» стали учасниками заходу на тему «Екологія: сьогодні і завтра», який проходив у форматі WORKSHOPS для учнів 9-11 класів на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Учасники взяли активну участь у різноманітних воркшопах, ознайомилися з цікавими фактами й спробували себе у ролі юних дослідників.

Натхнені побаченим, учні поглибили навички раціонального природокористування та здобули неоціненний досвід екологічного спрямування. Далі справа за малим – втілювати побачене і почуте в практику життя.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви