Найновіше:

Щиросердно вітаємо Степана Павлінчука, учня 3 класу Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, який посів I місце та Ларису Безушку, учительку математики Тарасовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, яка посіла III місце в обласному етапі фінальних очних змагань із усного рахунку Прангліміне – 2019/2020.

Даний безкоштовний Міжнародний українсько-естонський освітній проект «МІКСІКЕ В УКРАЇНІ» тривав упродовж жовтня-грудня 2019 року, а вже 10 січня 2020 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся обласний етап фінальних очних змагань із усного рахунку – Прангліміне –2019/2020 у шести номінаціях: «Чомучки», учні 1–3 класів; «Дослідники», учні 4–6 класів; «Дівчата», учениці 7–11 класів; «Хлопці», учні 7–11 класів; «Сеньйори леді», всі, хто вже закінчив школу і «Сеньйори (чоловіки)», всі, хто вже закінчив школу. Всі бажаючі, мали можливість взяти участь у даному конкурсі, який формує уміння вести усні обчислення, сприяє розвитку пам’яті, уваги, мобільності, поглиблює знання та навички.

Водночас за комп’ютери сідали по 10 учасників у двох аудиторіях, разом – 20. Змагання проведено у три етапи. У вільний час учасники, учителі-тренери та батьки, сидячи за столами із різдвяними смаколиками в окремій аудиторії, мали можливість спостерігати за «рухом» змагань, – послідовністю накопичення балів учасників, що висвітлювалися на екрані. Завершуючи змагання кожний учасник/учасниця отримували певну кількість балів, які автоматично упорядковувалися в таблиці по номінаціях у порядку спадання. У такий спосіб визначено по 5 переможців з-поміж учасників у перших чотирьох номінаціях, та по 3-4 переможці – в номінаціях дорослих.

Підводячи підсумки фінальних очних змагань із усного рахунку – Прангліміне –2019/2020, відбулися нагородження.

Тамара Степанівна Богачик, в.о. директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, вручила переможцям змагань Дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, а дипломантам першого місця – додатковий приз у вигляді пам’ятного подарунка.

Щасливі всі – діти, учителі, батьки, бо змагання 50-ихвилинні, прозорі, цікаві й результативні!

Зауважуємо, що такі змагання Прагліміне наразі проводяться в чотирьох країнах Європи, – Естонії, Латвії, Литві, Словенії, Грузії та Україні (в Естонії, починаючи з 1994 року). Всі заходи для шкіл України організовуються та проводяться безкоштовно.

Цілі проекту: зробити засвоєння навчального матеріалу, що тяжко запам’ятовується, цікавим, а процес – захоплюючим; розвити в учнів навички усних математичних обчислень; відрити додаткові підстави та умови для спілкування учнів та вчителів різних ЗЗСО України, країн Євросоюзу та Грузії між собою, вчитися спільно.

Результат проекту: створення спільноти творчих особистостей, які вміють, хочуть та знають як можна використовувати інформаційні технології та Інтернет для навчання та саморозвитку.

Умова: наявність комп’ютерів та підключення до Інтернету. Участь у змаганнях в режимі онлайн.

Змагання Прагліміне нескладні та доступні для усіх вікових категорій учнів, проводяться в цікавій формі.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви