Найновіше:

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Українське народознавство»

Онлайнконкурс з народознавства – можливість для учнів 1-11 класів перевірити знання культури українського народу.

✅ Конкурс безкоштовний до 31 січня.

✅ Всі учасники конкурсу гарантовано отримають дизайнерську розробку – карткову гру «Сміхолики» (в електронному форматі)

✅ Всі учасники конкурсу отримають дипломи (за 1,2,3 місце – за 10,9,8 правильних відповідей) або сертифікати про участь у конкурсі (за 7 і менше правильних відповідей).

✅ При проведенні конкурсу для класу вчитель отримує в електронному форматі документ-нагороду і документ-подяку на ім′я директора.

❗️Перевірте разом зі «Всеосвітою»свої знання або знання своїх учнів щодо народних звичаїв і традицій, народного мистецтва, національних святинь!

Конкурс: https://vseosvita.ua/olympiad/s19

Буклет: https://fs01.vseosvita.ua/o/01008rr5-a341.jpg

Обговорення: https://vseosvita.ua/olympiad/s19/discussion

 
 

 

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви