Найновіше:

   Гарної сонячної днини, у розквіт золотої осені, 18 жовтня, виступом дитячого духового оркестру, хлібом-сіллю, хвилюючими рядками про рідну школу зустріли котелівські учні на порозі alma mater учасників районного семінару заступників директорів закладів освіти з виховної роботи з теми «Форми, методи та технології виховної роботи в умовах нової української школи».

   Семінар відкрила методист практичної психології, соціальної та виховної роботи РМК Власова Л.В., яка підкреслила важливу роль інновацій у сучасному виховному процесі.
   Директор Котелівського НВК Крупник В.В. презентувала навчальний заклад, ознайомивши учасників семінару із візиткою школи.
   У теоретичній частині зібрання виступила заступник директора з виховної роботи Лисак Стелла Дмитрівна із презентацією «Форми, методи та технології роботи в умовах нової української школи».
Багатою, насиченою була практична частина семінару. Учасники відвідали інтегрований позакласний захід (справді в світлі концепції нової української школи!), який провели вчитель історії Рошко Н.О., вчитель ЗВ Ротар Ю.В. та вчитель фізичної культури Ротар О.М. Захід «Козацька слава не вмре, не загине» був проведений у формі гри-подорожі сімома чудесами України. Учні виявили гарні знання з історії козацтва та показали свою спритність та вправність як майбутні захисники України. Про військово-патріотичне й національно-патріотичне виховання засвідчила вже й сама назва заходу, форма, методи роботи, шляхи вирішення виховної мети.
   Наступним етапом семінару стала концертна подорож до країн Європи. На «міжнародному» фестивалі школярі співали французькою, англійською, румунською, декламували поезію різними мовами, танцювали, відтворюючи національний колорит європейських країн та своєї Батьківщини.
Практичний психолог школи Житарюк М.Л. провела з учасниками семінару тренінг «Професійне здоров’я вчителя. Самоповага», який дозволив учасникам ще раз усвідомити свою самоцінність, а також нагадав усім присутнім про важливість кожної особистості. На завершення тренінгу учасники презентували групову роботу, створивши портрет сучасного педагога, який втілюватиме в життя концепції Нової української школи.
   Головний спеціаліст Новоселицького відділу освіти Панасюк Ж.Ф. зробила детальний аналіз виховних заходів, підсумувала результати семінару і ще раз наголосила на необхідності спрямування виховної діяльності на ціннісні орієнтири та виховання освічених, розвинених відповідальних учнів – громадян і патріотів.
   Також на базі Котелівського НВК відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, участь у якій взяла начальник відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації Руснак Аделіна Іванівна. В ході свого виступу Аделіна Іванівна наголосила на важливості змін, які зараз відбуваються в освіті, підкреслила значення виховної роботи в реалізації концепції Нової української школи, а також окреслила основні завдання, які стоять перед центрами виховної роботи цьогоріч – 2017/2018 навчальний рік – Рік національно-патріотичного виховання.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви