Найновіше:

Приймаючи молодих педагогів у дружню освітянську сім’ю, під час урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників освіти, профспілка освітян подарувала їм сертифікати на поїздку до старовинного міста Львова.

І ось, в неділю, в рамках діяльності «Школи молодого педагога», група вчителів, разом із очільниками районної профспілкової організації та районного методичного кабінету, – Лілією Єремейко та Сергієм Власовим, здійснили подорож до одного з найгарніших міст України та Європи – до древнього Львова.

Львів, справді, для цього був найкращим вибором, адже цікава та дивовижна, насичена, яскравими подіями та знаменитими постатями, історія міста, його високі пагорби, заплутані, скуті бруківкою, вузенькі вулички, надзвичайно привітні жителі, смачна ароматна кава, гіркий смак гарячого шоколаду, чудовий колорит історико – архітектурних пам’яток, переповнили незабутніми враженнями та позитивними емоціями кожного, здружили і згуртували, об’єднали у одну дружню сім’ю тих, хто ще вчора сидів на студентській лаві, а вже сьогодні має виконувати надзвичайно важливу і відповідальну місію. Молодих людей, які обрали, таку почесну, і разом з тим, таку нелегку професію. Педагогів, яким, творити нову українську школу, нову молоду генерацію, нове європейське суспільство…

[SvenSoftSocialShareButtons]