Найновіше:

26 жовтня 2017 року на базі Новоселицької гімназії відбулася методична студія вчителів історії на тему «Шляхи  покращення якості знань учнів 5-9 класів та ефективності підготовки старшокласників до ЗНО з історії України».

Нині система роботи зі старшокласниками спрямована на якісну підготовку до складання до ДПА та ЗНО з історії України. Тому необхідно спрямувати освітній процес на навчання оперуванню знаннями, а не на накопичення знань учнями. Саме тому під час практичної частини, на майстер-класі на тему «Використання ІКТ на уроках історії та в позаурочний час як фактор підвищення підготовки старшокласників до ЗНО з історії України Дроздовська С.А., вчитель історії Новоселицької ЗОШ №3  продемонструвала  навчально-дидактичні та мультимедійні форми і методи підготовки учнів 11-го класу до ЗНО з історії України у 2017 році. Учасники заходу отримали ґрунтовну інформацію від мультимедійної презентації Кучерявої С.І., вчителя історії та правознавства Новоселицької ЗОШ №3 на тему «Основні новели конституційної реформи у сфері правосуддя, прокуратури, адвокатури , КСУ та діяльності політичних партій».

Роботу методичної студії вчителів історії продовжили Руснак А.І., начальник відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації та Власов С.А., завідувач РМК, які ознайомили учасників з тренувальними вправами щодо впровадження пілотного проекту добровільного анонімного тестування.

На методичному практикумі під час круглого столу учасники методичної студії обговорювали таке питання як звіт у формі мультимедійної презентації творчої групи вчителів історії  району щодо підготовки електронного банку навчально-дидактичних, наочних матеріалів та мультимедійних презентацій щодо підготовки старшокласників до ЗНО з історії України у 2018 році по наступних розділах:

  1. Історичні терміни та поняття;
  2. Історична хронологія;
  3. Історичні персоналії;
  4. Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва;
  5. Історичні документи;
  6. Історична карта;
  7. Плакати. Карикатури.

На думку вчителів історії, структурування навчального матеріалу за такою схемою дозволить виділити найбільш сутнісні характеристики того чи іншого періоду нашої вітчизняної історії, головних її фактів, подій явищ та процесів. Ці матеріали будуть розміщені на сайті РМК. Вчителі історії району зможуть ознайомитись з ними, використовувати у роботі та постійно доповнювати. У подальшому, учасники студії, рекомендували створити такі ж сторінки на сайтах шкіл, де учні могли б знайти необхідний матеріал,  використовуючи його для належної підготовки до ЗНО:

Обговорили педагоги й основний пункт підготовки до ЗНО-2018 – Програму для зовнішнього  незалежного оцінювання  з історії України на 2018 рік, яка розміщена на сайтах Українського та Івано-Франківського регіонального    центрів оцінювання якості освіти;

Під час роботи учасники також акцентували увагу на питаннях:

– формування в учнів навиків роботи з тестами: техніку виконання тестів, самоконтроль часу, умовне визначення меж результатів, тощо;

– аналіз тестового зошита ЗНО – 2017 з історії України;

-запровадження введення у контрольні та самостійні роботи завдань у тестовій формі з тестів ЗНО минулих років;

– перегляд та чітке дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з історії України у 5-11 класах.

На заключному етапі учасники методичної студії підвели його підсумки та затвердили методичні рекомендації та комплексні заходи щодо покращення підготовки учнів 11-х класів ЗНЗ Новоселицького району до ЗНО з історії України у 2018 році.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви