Найновіше:

27 лютого 2018 року на базі Новоселицького районного ліцею відбувся майстер-клас для молодих вчителів інформатики з проблеми «Тестування як спосіб оцінювання учнів на уроках інформатики».
Майстер-клас відкрив методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф., який ознайомив учасників заходу з планом роботи та завданнями, наголосив на актуальності теми.
З вітальним словом виступила директор районного ліцею Каліструк І.М., яка детально описала роль вчителя інформатики Бешлеу І.Л. та поділилася планами на майбутнє.
Теоретичний модуль розпочався демонстрацією вчителем інформатики Новоселицького районного ліцею Бешлеу І.Л. програмного засобу «MyTest», який є одним із способів оцінювання знань та навичок учнів на уроках інформатики.
Під час психолого-інклюзивного модуля практичний психолог Маршинецького НВК Лупу О.О. ознайомила учасників майстер-класу з формуванням готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.
Психолог Новоселицького районного ліцею Горбатюк Н.Л. провела з учасниками майстер-класу тренінг «Уміння економити та розпоряджатися власним часом».
Учасники майстер-класу відвідали експозицію «Люди свободи», присвячену різним періодам державотворення України.
Під час практичного модуля, вчитель інформатики районного ліцею Бешлеу І.Л. детально описав роботу з програмним засобом «MyTest» та зазначив особливості його налаштування. Учасники майстер-класу мали можливість самостійно спробувати створення тестових завдань та пройти тестування, використовуючи серверний модуль програмного засобу «MyTest».
Методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф. звернув увагу на особливості та труднощі при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики. Учасники майстер-класу спробували свої сили при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики у програмному середовищі TurboPascal та створювали власні проекти у програмному середовищі Lazarus.
Під час круглого столу учасники заходу обмінювалися досвідом та ділилися своїми враженнями. Було затверджено методичні рекомендації та підведено підсумки майстер-класу.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 83
  • 817
  • 40 334
  • 158 264
  • 1 101 175
  • 1 210 383
  • 3